Akcia Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Anavy sada vreciek na potraviny

Neohodnotené
 

Jeden z najľahších prvých krokov na vašej Zero Waste ceste. Zredukujte množstvo igelitových sáčkov na jedno použitie.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Bežná cena €10,55
Ušetríte €5,27 (–50 %)
€5,28
   
Kód tovaru 1118/S
Značka Anavy
Kategória Vrecká
 

Textilné sáčky Anavy vám skvele nahradia jednorázové igelitové. Vaše nakupovanie tak môže byť príjemnejšie o pocit, že pomáhate nezvyšovať enormné množstvo plastového odpadu.

Vlastnosti produktu

Anavy nákupné sáčky sú vyrobené zo sieťoviny certifikovanej pre styk s potravinami a môžete ich používať opakovane.
Pre väčšiu variabilitu vám ponúkame dve veľkosti a obe v štyroch farbách (k farebnému rozlíšeniu slúži všitá textilná etiketa s logom). Sami si tak môžete určiť, na aký druh potravín použijete akú farbu a mať tak istotu, že sa vám napr. pečivo neušpiní napríklad od zemiakov.

  • Väčšie vrecko ("L" o rozmere 37x28 cm) je ideálne na stredný až veľký nákup, bez problémom doň dáte napr. 2 kg jabĺk alebo 3 kg zemiakov (čo je zároveň jeho garantovaná nosnosť). Klasických rožkov doňho môžete nakúpiť až 12 ks. Hmotnosť: 10 g.
  • Menšie vrecko ("S" o rozmere 30x16 cm) se skvele hodí na menší nákup a vďaka zachovaniu predĺženej veľkosti sa doňho vojdu aj bagety alebo ďalšia zelenina - napr. cukety či papriky. Hmotnosť: 16 g.

Sáčky majú šnúrkou a sťahovaciu brzdičku, vďaka čomu vám nákup zo sáčku nevypadne.

Vrecká ponúkame vo  zvýhodnených sadách, ich ďalším benefitom je ich zabalenie do menšieho přepravného sáčku. To oceníte najmä v prípade, že nosíte sáčky v kabelke, kde se vám nebudú miešať s ďalším obsahom.

V ponuke sú dva typy sád:

- sada S: 3x L + 1x S

- sada L:  4x L + 2x S.