Akcia Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Bamboolik jednorázové vkladacie plienky, 56 ks

Neohodnotené
 

Používate látkové plienky a blíži sa čas dovoleniek, kedy si budete užívať odpočinok bez práčky v dosahu? Alebo naopak, používate iba jednorazové plienky a občas vám napadne, či by to nešlo s aspoň o niečo menším množstvom odpadu? Potom ste na správnom mieste.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€11,50
   
Kód tovaru 308/DOJ
Značka Bamboolik
Kategória Vkladacie plienky
 
Jednorazové vkladacie plienky (vkladačky) sa používajú v kombinácii s vrchnými nohavičkami z moderného nepriepustného materiálu, vďaka ktorému nohavičky zadržia vlhkosť vo vnútri, ale pritom k pokožke prepúšťajú vzduch, takže sa dieťatko toľko nezaparuje.
Jednorazovú vkladačku po použití vyhodíte, nohavičky prevetráte (preto odporúčame mať najmenej 2 ks) a vložíte ďalšiu vkladačku. Vrchné nohavičky vyperiete až v prípade ich ušpinenia alebo cca jedenkrát za 2-3 týždne (najlepším pomocníkom je v týchto prípadoch Váš nos :-)). Pokiaľ sa nohavičky ušpinia od stolice, dokážete ich v prípade nutnosti ľahko preprať aj na výlete. Schnú veľmi rýchlo, takže ich už skoro po opraní budete môcť znovu použiť.

Jednorazové vkladačky sú vyrobené buď z celulózy (variant dojča), alebo z kombinácie celulózy a absorbčného (SAP) gélu (variant batoľa), ktorý významne zvyšuje savosť plienky.

Použitie je jednoduché:
 
1. Do vrchných nohavičiek umiestnite jednorazovú vkladačku tak, aby pokrývala čo najväčšiu časť plochy vrchných nohavičiek.
2. Na dlhší prebaľovací interval (napr. na spanie), alebo pre deti, ktoré vycikajú viac, odporúčame použiť 2 jednorazové vkladačky.
3. Prebaľujte najneskôr po 2-3 hodinách alebo čo najskôr po pokakaní.
4. Po použití vyhoďte znečistené vkladačky do odpadkového koša. Pokiaľ vrchné nohavičky nie sú znečistetné, môžete ich po prevetraní použiť opäť. V prípade ich znečistenia postupujte podľa pokynov na údržbu uvedených na nohavičkách.

POZOR!!! Nikdy nevyhadzujte jednorazové vkladačky do toalety, hrozí upchatie odpadu!

Plienky nie sú bielené chlórom, neobsahujú parfémy ani ďalšie pridané látky. Neobsahujú nepremokavú časť, je nutné ich vždy používať s vrchnými nohavičkami.

Rozmery: 35 x 12,5 x 0,5 cm (dojča); 39 x 13 x 1 cm (batoľa)
Počet kusov v balení: 56

Materiál:
dotyková vrstva - netkaná textília
vnútorná savá časť - celulóza (dojča); 87% celulóza / 13% (3,5g) SAP gél (batoľa)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: