Akcia Zväčšiť
 

Ekologická hračka XKKO ECO - Srdce

Neohodnotené
 

Hračka pre najmenších z kukuričného škrobu.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Bežná cena €6,95
Ušetríte €3,47 (–50 %)
€3,48
   
Kód tovaru 773
Značka XKKO
Kategória Pre najmenších
 

Je koniec strachu z nebezpečných plastových hračiek, ktoré môžu obsahovať škodlivé látky, dioxíny a iné látky ohrozujúce zdravie detí. Aj plastová hračka totiž môže byť bez akýchkoľvek rizík, perfektne prepracovaná, ekologicky nezávadná a naviac biologicky odbúrateľná.

Ako európska novinka bol vo februári 2009 predstavený prvý rad certifikovaných ekologických plastových hračiek pre najmenšie deti KIKKO®ECO. Ekologické detské hračky KIKKO®ECO sú vyrobené z biologicky odbúrateľného materiálu ECOLGREEN PLA. ECOLGREEN PLA je vyrobený z kukuričného škrobu (PLA - NATUREWORKS®).

Ekologické hračky pre najmenších KIKKO®ECO sú naviac biologicky rozložiteľné. Takže potom ako dieťa vyrastie a hračka ho už nezaujíma, nevznikne problém kam s ňou. Materiál, z ktorého je hračka vyrobená sa likviduje prirodzenou cestou, teda kompostováním. Hračka sa rozloží v zemi a nevzniká žiaden závadný odpad.

Vysoká kvalita spracovania, jemné pastelové farby a zaoblené tvary hračiek KIKKO®ECO, to sú, v spojení s materiálem ECOLGREEN PLA, ideálne predpoklady pre zdravie a rozvoj Vášho dieťaťa a náš príspevok k čistejšiemu životnému prostrediu.

Upozornenia na obale hračky:
Nevkladajte do mikrovlnej rúry alebo umývačky. Priebežne kontrolujte stav hračky, v prípade jej poškodenia zabráňte ďalšiemu kontaktu hračky s dieťaťom. Nevystavujte teplotám vyšším ako 60 stupňov Celzia. Hračka je určená pro deti do 3 let.


Zloženie: EcolGreen PLA
Tepelná odolnost: -10 - +60 stupňov Celzia

Vyrobené v ČR.