BAMBOOLIK Prateľné odličovacie tampóny z biobavlny 20 ks

Neohodnotené
 

Bamboolik prateľné odličovacie tampóny z biobavlny 20 ks.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
€19,50
   
Kód tovaru 788
Značka Bamboolik
Kategória Pre mamičky
 

Prečo prateľné tampóny?

Bamboolik, rýdzo český výrobca látkových plienok a potrieb pre modernú ekologickú domácnosť, má víziu – minimalizovať používanie jednorazových produktov. Produkty dennej potreby sa v poslednej dobe stali produktmi dennej spotreby natoľko, až je to desivé; naša planéta predsa nie je na jedno použitie. Každý môže urobiť malý krok, ktorý ho posunie smerom k modernej ekologickej domácnosti. A pre niekoho môžu byť tým prvým krokom práve prateľné odličovacie tampóny.

Prečo biobavlna?

Je šetrná. A to ako k pokožke, tak i k prírode. Pri pestovaní biobavlny sa nepoužívajú geneticky modifikované osivá, pesticídy ani umelé hnojivá. Na vlastnej koži sme vyskúšali, že naše odličovacie tampóny znesie aj veľmi citlivá pokožka. Veľmi vhodné pre alergikov!

Použitie:

Použite ako bežný (jednorazový) tampón s jediným rozdielom – po použití nevyhadzujte, ale vyperte. Tampóny môžete použiť spolu so všetkými produktmi na pleť v rámci bežnej starostlivosti o pleť; neodporúčame ich jedine na odlakovanie nechtov, lak z tampónov sa nedá úplne vyprať.

Tampóny majú dve strany – hrubšiu a jemnejšiu. Hrubšia strana má mierny peelingový efekt, jemnejšia strana je ako nežné pohladenie.

Pranie:

Tampóny perte na 60°C, môžu aj do sušičky. Nepoužívajte na ne aviváž, väčšinou sa úplne nevypláchne a tampóny by sa zanášali. Perte v priloženom vrecúšku na pranie, tampóny sú malé a v práčke sa ľahko rozutekajú do všetkých možných kútov. Vrecko ich udrží pekne pohromade.

Zloženie:

100% biobavlna s certifikáciou GOTS

Čo je certifikácia GOTS?

Ide o najprísnejšiu medzinárodnú biotextilnú certifikáciu. GOTS certifikát vám zaručí, že výroba bavlny aj konečného výrobku je ekologicky čistá a úplne v poriadku. GOTS má podrobne spracované aj požiadavky na bezpečné a ľudsky dôstojné pracovné podmienky.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: