• 1 z 2
 

Anavy bezvodý lanolín 50 ml

Neohodnotené
 

Bezvodý Lanolín Anavy je určený na prípravu impregnačného kúpeľa na vrchné vlnené nohavičky, je atestovaný Státním zdravotnickým ústavem Praha na ošetrovanie textilu, ktorý je v styku s pokožkou dojčiat a detí do 3 rokov.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
€4,20
   
Kód tovaru 1223
Značka Anavy
Kategória Pranie a starostlivosť
 

Lanolín je európskeho pôvodu (na rozdiel od väčšiny bežne dostupných lanolínov z Číny), má farmaceutickú kvalitu – pod 1 ppm zostatkových pesticídov, bežný kozmetický lanolín ich obsahuje až 1000x viac. Plnenie do nádob prebehlo v certifikovanej prevádzke pre výrobu kozmetiky v súlade so zákonnými požiadavkami.

PRÍPRAVA KÚPEĽA:

Pre impregnáciu jedných vlniačikov rozmiešajte jednu čajovú lyžičku lanolínu v troške veľmi horúcej vode, prikvapkajte trochu šampónu a opäť premiešajte, vznikne mliečne sfarbená zmes. Tú prelejte do primerane veľkej nádoby, doplňte studenou vodou, premiešajte a kúpeľ je hotový.

V kúpeli vlniačiky postláčajte, vyberte a šetrne vyžmýkajte. Potom je nutné nohavičky vytvarovať pre zachovanie ich rozmerov. Ponaťahujte ich rukami do výšky, nie do šírky. Takto vytvarované je sušte vodorovne rozložené, môžete aj na uteráku na kúrení (aby nebola vlna v priamom kontakte s horúcim kúrením). Pokiaľ chcete voňavé vlniačiky, prikvapkajte do kúpeľa trošku svojho obľúbeného éterického oleja.

Návod na prípravu kúpeľa nájdete aj na zadnej strane obalu.

Je úplne normálne, že vlniačiky po vybratí z kúpeľa a usušení lepia. Je to známka dobre urobeného kúpeľa. Lepenie po niekoľkých použitiach zmizne.

Bezvodý lanolín Anavy nebol testovaný na zvieratách! 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: